تولید محتوا در سایت

آموزش بازیابی محتوا
زمان مطالعه: 4 دقیقه

این تعریف بسیار کلی از تولید محتوا در سایت است،هر محتوای قابل شنود یا بصری یا خواندنی که برای انسان قابل فهم وادراک است شامل محتوا می شود.در واقع بخش جدانشدنی کسب و کار الکترونیکی ،تولید محتوای الکترونیکی و همین طور تولید محتوای سئو شده است.

تولید محتوا چیست؟  [یک تعریف جامع برای شما]

تولید محتوا در سایت

فرض کنید در حال وبگردی هستید و یک وبسایت را برای بازدید انتخاب می کنید در مرحله اول جذب صفحات سایت میشوید و به هر میزان که سایت با قالبی منحصر به فرد طراحی شده باشد این محتوای مناسب و کاربردی است که شما را به سوی خود میکشاند ،پس در این قسمت است که تولید محتوای سئو شده متناسب با کاربری سایت،  شما را به هدف میرساند.همان طور که در مقاله سفارش تولید محتوای سئو شده گفتیم،  تولید محتوا شامل چهار دسته اصلی است  :

 • تولید محتوای متنی
 • تولی محتوای عکسی       
 • تولید محتوای ویدیویی
 • تولید محتوای صوتی

هر کدام از این عناوین کاربرد های خود را در صفحات وبسایت دارند و یکی از هسته فعالیت های تولید محتوایی فعالان و کارشناسان تولید محتوا هستند.

سفارش تولید محتوای متنی سئو شده

 

جهت ثبت سفارش تولید محتوای متنی سئو شده برای وبسایت  اینجا کلیک کنید

 

کارشناس تولید محتوا کیست؟

کارشناس تولید محتوا در واقع رهبری تولید و انتشار اطلاعات به رسانه ها را بر عهده دارد و کسی است که  تولید محتوا را تحت نظر  خود داشته و در انواع شاخه های تولید محتوا فعالیت میکند . او در واقع می داند که مخاطب یا مشتری جذب چه چیزهایی می شود و بنا به آن هدف اطلاعات را رهبری و تولید خواهد کرد. کارشناس تولید محتوا در زمینه های زیادی فعالیت می کنند و می تواند هر یک از موارد زیر نیز باشد:

 • پست های وبلاگ
 • کتاب های الکترونیکی
 • رسانه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و…
 • کلیپ های آموزشی
 • و …

تولید محتوا در سایت

چند نکته مهم در تولید محتوا

 1. همیشه فرض کنید که مخاطب شما نیازمند محتوای شما است.
 2. تلاش کنید که نکته اصلی مطلب را در اغاز و پایان مطلب مطرح کنید.
 3. همیشه نیاز نیست که به طور رسمی مطلب ومحتوا تولید کنید با مخاطب خود طوری ارتباط برقرار کنید که جذاب باشد.
 4. از انتشار یک مطلب بیش از اندازه بپرهیزید وزیاده گویی نکنید زیرا مخاطب شما را خسته میکند .
 5. سعی کنید از کلمات کلیدی متناسب با موضوع و اصطلاحات آشنا استفاده کنید.
 6. سلیقه ی مخاطبان خود را در نظر بگیرید زیرا همه ی کاربران مثل هم فکر نمیکنند .
 7. سعی کنید جذابترین تصاویر و گرافیک را در سایت خود قرار دهید.

سفارش تولید محتوای متنی سئو شده

کلیک کنید :  14 تکنیک از اصول تولید محتوا برای سایت

بهترین روش تولید محتوا

زمانی که شما یک محتوای عالی و یونیک را در سایت و رسانه خود  تولید می کنید در حقیقت قدم بزرگی را در جهت کسب اعتماد از جانب مخاطبین و مشتریان خود برداشته اید و شک نداشته باشید که این مسئله در روند بهبود هر گونه  کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی دارد،کسب و کار الکترونیکی به صورت سئو شده مبنای یک محتوای عالی است.

کاربران و مخاطبینی که وارد سایت شما  میشوند در مرحله نخست محتوای تولید شده در وب سایت شما را مطالعه می کنند و مرحله بعد به سراغ دریافت خدماتی از وبسایت شما خواهند شد پس استراتژی محتوایی قوی برای شما نقش بسیار عمیقی در راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارد ،پیشنهاد می کنیم مقاله ی آموزش رایگان راه اندازی کسب وکار  اینترنتی بدون سرمایه ی اولیه را که نکات کلیدی پرداخته مطالعه کنید .

وقتی شما بدانید که کاربرنتان به دنبال چه چیز می باشند و در ذهن آن ها چه می گذرد بدون شک بهتر و راحتر می توانید برای آن ها تولید محتوا کنید. سعی کنید که محتواهای تولید شده در وب سایت شما از تمام اشکال تولید محتوا باشند و تنها به تولیدمحتوای نوشتاری در سایت خود بسنده نکنید. زیرا این احتمال وجود دارد که تمام کاربرانی که وارد وب سایت شما می شوند علاقه ای به خواندن محتواهای نوشتاری نداشته باشند و علاقه مند به محتوای ویدیویی وتصویری باشند.از بهترین خدماتی که میتوانید هر چه بیشتر به کسب و کار خود رونق ببخشید ارائه ی پشتیبانی قوی است که میتواند شاه کیلد موفقیت شما باشد.

 

باید بگوییم که تولید محتوا دارای سه مزیت مهم و با اهمیت می باشد که این سه مزیت عبارتند از:

 1. شما با تولید محتوا می توانید جلب مخاطب در نتیجه جلب مشتری کنید برند و نام تجاری خود را به کمک بازاریابی محتوا بهبود دهید.
 2. با تولید محتوای مفید و یونیک کمک بسیار زیادی به کیفیت و تغییرات کسب و کار خود خواهید کرد
 3. تولید محتوا به شما کمک خواهد کرد تا بهتر بتوانید سئو وب سایت خود را به طرز منحصر به فردی بهینه سازی کنید.

تولید محتوا در سایت

هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا (Content Creation Price) یک فاکتور مهم است که پیش از تولید باید در نظر گرفت. تولید محتوا در هر زمان هزینه هایی برای تولید کننده دارد. حتی اگر خودتان به تولید محتوا اقدام کنید، حداقل هزینه استفاده از ابزار و زمان انجام کار همچنان وجود دارد. بعضی از فرمت ها به زمان ودانش همین طور ابزار بیشتری نیاز دارند.

سفارش تولید محتوای متنی سئو شده

کلیک کنید :  سفارش تولید محتوای متنی سئو شده

به طور کلی هزینه های تولید محتوا به دو بخش تقسیم میشود. توجه کنید در این قسمت کاری به هزینه انتشار محتوا نداریم، بلکه تاکید بر خود تولید محتوا است. بخش اول هزینه مربوط به تهیه اطلاعات و محتوا است. برای تولید یک محتوا باید ابتدا یک موضوع و ایده آماده شود. سپس باید یکسری اطلاعات اولیه برای موضوع تهیه و آماده سازی کرد. بخش دوم هزینه مربوط به تولید است.

تعرفه تولید محتوا بر اساس فرمت و کیفیت محتوا متنوع است. شاید پیش از هر چیز ابتدا بد نیست بدانیم که بودجه ما برای چه نوع محتوایی مناسب تر است و بازخورد بهتری به دست می آوریم. هیچ گاه نمی توان یک فرمت مشخص را برای همه افراد و شرکت ها مناسب دانست. معمولا تمایل مخاطب و ترند ها (Trend) در طول زمان تغییر می کند.

باید هزینه تولید محتوا را یک هزینه جاری و همیشگی بدانید. به محض آنکه روند تولید محتوا قطع شود، ارتباط با مخاطبان کاهش پیدا می کند. در طول زمان محتوای جدید رقبا جایگزین خواهد شد و مخاطب ها را از دست می دهید. پس این یک هزینه همیشگی و دائمی است. اگر خودتان به تولید محتوا اقدام می کنید، باید در نظر بگیرید که در انجام پروسه ی تولید محتوای خود به زمان وابزار نیازمندید. اگر کار تولید محتوا را از طریق سفارش تولید محتوا به تولیدکننده ی محتوا می سپارید ، باید بدانید که بعد از استعلام هزینه یک محتوای کامل و سئو شده به دست می اورید.

 

 

منبع: تیم محتوایی علی منفرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تولید محتوا برای سایت فروشگاهی
خرید افزونه و قالب وردپرس

مقالات پیشنهادی

فهرست