تولید محتوا برای سایت های گردشگری

آموزش بازیابی محتوا
زمان مطالعه: 4 دقیقه

 امروزه وبسایت های بسیاری در انواع زمینه ها فعالیت می کنند و هر کدام  به گونه ای در پی بازاریابی مناسب و جذب مخاطبان بیش تری هستند. در این میان میتوان به سایت های گردشگری اشاره کرد.یکی از حوزه های پرطرفدار تولید محتوا، فعالیت در زمینه سایت های گردشگری است. فعالیت در این زمینه تنها به وبسایت های گردشگری محدود نمی شود وشامل کسب و کار های فعال در زمینه های خرید بلیط حمل و نقل های عمومی و خدمات رزرو هتل، آژانس های مسافرتی،تور های گردشگری  و یا شرکت های مسافربری می شود.تولید محتوا برای سایت های گردشگری محدوده ی بسیار بزرگی از اطلاعات تجربی وحقیقی را شامل میشود.

تولید محتوا برای سایت گردشگری

 

بخش جدانشدنی زندگی ما استفاده از خدمات الکترونیکی شده است. حتما شما هم دیگر مانند گذشته به صورت سنتی خرید های مربوط به حمل و نقل عمومی یا تور های گردشگری و… را ترک کرده اید به سمت خرید های آنلاین رفته اید. مزایای خرید های آنلاین آنقدر زیاد است که شما را به سمت خود کشانده است.

تولید محتوا برای سایت گردشگری شامل چه مواردی است؟

بخش جدانشدنی زندگی ما استفاده از خدمات الکترونیکی شده است. حتما شما هم دیگر مانند گذشته به صورت سنتی خرید های مربوط به حمل و نقل عمومی یا تور های گردشگری و… را ترک کرده اید. و به سمت خرید های آنلاین رفته اید مزایای خرید های آنلاین آنقدر زیاد است که شما را به سمت خود کشانده است. همان طور که میدانیم با فرمت هایی نظیر تصاویر ،ویدیو ها، اینفوگرافیک، فایل های صوتی و… میتوانیم تولید محتوا برای سایت های گردشگری را به صورت حرفه ای انجام دهیم.

سفارش تولید محتوای متنی سئو شده

اصول تولید محتوا برای سایت گردشگری [نقشه مسیر حرکت شما]

در کنار ایجاد یک سایت کاربر پسند، در عین حال که محتوای شما، مغز مطلب را ادا می‌کند، باید از جذابیت و اصولی برخوردار باشد،  که در نهایت منجر به انتخاب شدن شما شود. در واقع تولید محتوا گردشگری چیزی فراتر از تولید چند عکس و قرار دادن داستان‌های سفر است. شما با کلماتتان یک فضای با ارزشی برای مخاطب خلق می‌کنید تا در نهایت گویی خودش را در آن فضا ببیند.

جهت ثبت سفارش تولید محتوای متنی سئو شده برای وبسایت  اینجا کلیک کنید

تعیین هدف از تولید محتوا در حوزه گردشگری: شما باید بدانید که دلیل تولید محتوا در حوزه گردشگری چیست و چرا می‌خواهید در این حوزه محتوا ایجاد کنید؟ آیا می‌خواهید افرادی که در جستجوی کلمات کلیدی خاصی هستند را به سایت‌ و صفحه موردنظر هدایت کنید؟ یا علاقه مند اید کالای خاصی را معرفی کنید؟ آیا تنها اطلاع رسانی و ارائه تجربیات هدف شما است؟

با پاسخگویی دقیق به این سوالات مشخص می‌شود که هدف‌تان از تولید محتوا چیست و چرا می‌خواهید یک محتوای باکیفیت و خارق العاده تولید کنید.

تعیین موضوع برای ارتباط نزدیک وجلب توجه برای مخاطب: زمانی که کلمات کلیدی هدف تعیین شود، نوبت به تعیین موضوع جهت جذب مخاطب می‌رسد. شما باید بدانید که براساس نیاز ها و خصوصیات مخاطبان‌تان، چگونه می‌توانید جذاب‌ترین محتوا را بنویسید و پربازدیدترین موضوع را انتخاب کنید.

اصول سئو را به طور کامل اجرا کنید: اجرای تمام نکات سئو شما را در رده ی پربازدید ترین ها قرار داده و نیمی از راه را برای شما کوتاه تر می کند، پس تلاش کنید با اصول سئو برای تولید محتوای سایت گردشگری آشنا شوید .

کلیک کنید :  14 تکنیک از اصول تولید محتوا برای سایت

تولید محتوا برای سایت گردشگری

استراتژی هوشمندانه برای متن های خود داشته باشید: سعی کنید تولید محتوای گردشگری را با یک تجربه واقعی شروع کنید و از تجربیات سفر یا بازدیدتان به شکلی هوشمندانه اطلاعات در اختیار کاربر قرار دهید. شما باید مطلب نویسی در حوزه گردشگری را به نحوی مدیریت کنید که کاربر تشنه کسب اطلاعات در خصوص محتوای موردنظرتان باشد.با به کارگیری از فرمت های موجود ،از جمله تصاویر و ویدیو های با کیفیت در کنار متن های خود به طور حتم انتقال درست تجربیات واطلاعات خود را  تضمین خواهید کرد.

به روزرسانی اطلاعات را در اولویت ها قرار دهید: ارائه اطلاعات به‌روز از مکان‌های گردشگری مهم‌ترین موضوعی است که باید درنظر داشته باشید. شما باید با درک نیاز مخاطب، اطلاعاتی واقعی و دقیق به آن‌ها ارائه کنید.زمانی که مخاطب وارد سایت شما می شود اطلاعات درست و به روز نیاز دارد نباید مخاطب شما اطلاعاتی که خلاف واقعیت است مشاهده کند باید تمام اعتماد کاربر را به سوی خود جلب کنید .

راهکار ها وایده هایی برای تولید محتوای سایت های گردشگری:

برای هر مکان تاریخچه ی آن را بنویسید: دانستن تاریخچه ی اماکن گردشگری جدا از این که معلومات کاربران را بالا می برد آن ها را تشویق به بازدید و معرفی آن به دوستان می شود پی ذکر تاریخچه نکته ی بسیار قابل تاملی می باشد.

سفارش تولید محتوای متنی سئو شده

 

محتوای تعاملی تولید کنید: ثبت و ضبط لحظه‌های خوب سفر توصیه و الزام نیاز ندارد.  همه در مسافرت‌ها دوبرابر بیشتر عکس می‌گیرند و فیلم ضبط می‌کنند. کافیست شما بتوانید با طراحی کمپین‌های خلاقانه بخشی از محتوای مورد نیاز خودتان را به عهده کاربرانی بگذارید که مخاطب رسانه شما شده‌اند. برای این منظور می‌توانید جایزه تعیین کنید، تخفیف بگذارید و طرح ‌های تشویقی تعیین کنید. این تعامل به تولید بازاریابی ویروسی کمک زیادی می‌کند. بازاریابی ویروسی عبارت است از توزیع یک مطلب با رشد تساعدی در شکبه‌های اجتماعی. با این روش هر مخاطب به تنهایی می‌تواند هم تولید کننده محتوا باشد هم توزیع کننده این کار بسیار جذاب است. در مقاله ی آموزش بازاریابی اینترنتی رایگان به طور کامل به اصول بازاریابی پرداختیم.

تولید محتوا برای سایت گردشگری

هزینه های سفر به مناطق را روشن کنید: تمامی بخش‌های سفر را برای خواننده مطلب روشن کنید و به ایشان بگویید که از نخستین مرحله، تا هنگام خروج، چه هزینه‌هایی خواهد داشت.برای مثال، هزینه‌های مربوط به خوراک، تاکسی، هتل، بیمه و … را به صورت کامل برای خواننده بازگو کنید.

باید رقبایتان، بازار این صنعت، مشتریان و تمام کسب و کارهای فعال در این زمینه را بشناسید.شما باید چیزی را به اشتراک بگذارید که واقعا نیاز و دغدغه مخاطبان‌تان است .با مخاطب خود ارتباط نزدیک ایجاد کنید ،میتوانید نظر کاربر را پیرامون خدمات خود و انتقادات و پیشنهادات درمیان بگذارید. به این صورت رابطه ی بسیار خوبی میان شما و همه ی مخاطبان دائمی ومهمان ایجاد میشود.

سفارش تولید محتوای متنی سئو شده

نسبت به مخاطبان خود پاسخگو باشید:

هر پیامی که مخاطبان در واکنش به محتواهای تولیدی‌ برایتان می‌گذارند را به شکلی شایسته پاسخ دهید.در اکثر شبکه های اجتماعیی پست‌هایی که پیام‌های بیشتری دارند و ارتباط دو طرفه‌ای بین مخاطبان و گردانندگان صفحات شکل گرفته، بیشتر شانس نمایش داده شدن دارند و گوگل نیز برای سایت‌هایی که به پیام‌ها اهمیت و پاسخ می‌دهند، بیشتر ارزش گذاری می کند.

منبع : تیم محتوایی علی منفرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تولید محتوا برای سایت گردشگری
خرید افزونه و قالب وردپرس

مقالات پیشنهادی

فهرست