آموزش رایگان راه اندازی کسب‌ و‌‌ کار اینترنتی بدون سرمایه ی اولیه

کسب و کار اینترنتی
زمان مطالعه: 13 دقیقه

آموزش رایگان راه اندازی راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون داشتن سرمایه ی اولیه و داشتن کسب و کار اینترنتی بدون اینکه سرمایه ای داشته باشد، در این مقاله به صورت کامل آموزش داده می شود. و شما تنها با مطالعه ی این مقاله می توانید زندگی اقتصادی خود را متحول کنید.برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، همه ی آنچه که باید بدانید اینجاست!

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

مزایای کسب‌ و‌ کار اینترنتی

بی شک کسب و کار اینترنتی مزایای گوناگونی نسبت به سایر کسب و کارها دارد که اگر هر کسی از این مزیتها آگاه باشد بدون توجه از کنار آن عبور نمی کند.

در این بخش از مقاله می خواهیم مزیت های کسب و کار اینترنتی را بررسی کنیم.

1- سرمایه ی اولیه لازم ندارید

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، شما نیازی به سرمایه ی اولیه ندارید. می توانید با تهیه هاست رایگان و با کمترین هزینه ی ممکن برای دامنه و همچنین وردپرس رایگان، وب سایت خود را راه اندازی کنید.

از نکته های قابل توجه که بسیار اهمیت دارد این است که برای راه اندازی سایت و کسب و کار اینترنتی برخلاف بیشتر کسب و کار های دیگر، به سرمایه ی اولیه احتیاج نداریم.

2- موقعیت جغرافیایی شما مهم نیست

می دانیم که برای بیشتر کسب و کارها موقعیت جغرافیایی شما مهم است و با توجه به این محدودیت شما فقط در شهر و یا منطقه جغرافیایی معینی می توانید کار کنید.

از دیگر مزیت های کسب و کار اینترنتی این است که لازم نیست شما حتی از خانه ی خود خارج شوید. و هیچ گونه محدودیتی ندارید. و می توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی برای هر جای کشور و یا خارج کشور سرویس دهی کنید.

3-محدودیت زمانی ندارید

برخلاف بیشتر کسب و کار ها که شما باید در ساعت معینی حضور داشته باشید و کار کنید، در کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیت زمانی ندارید و لازم نیست در ساعت مشخصی مانند 8 صبح تا بعد از ظهر کار کنید و شما می توانید در هر زمانی که خودتان می خواهید، کار کنید و بر اساس برنامه ریزی خودتان برای کارتان وقت بگذارید.

4-دسترسی آسان به اطلاعات

در کسب و کارهای اینترنتی شما حتی به حسابدار احتیاجی ندارید. بجای اینکه حسابدار و… داشته باشید تا آمار ها و اطلاعات مالی و… شما را بررسی کند. و برای برنامه ریزی بر اساس گزارش ها می توانید تنها با یک کلیک ساده به گزارش گیری و حتی صدور فاکتور و … برسید.

5- می توانید هم زمان چند کسب و کار را مدیریت کنید!

واضح است که کسب و کار اینترنتی نسبت به سایر کسب و کارها وقت کمتری از شما می‌گیرد. به همین دلیل شما می‌توانید هم زمان چند کسب و کار مختلف را باهم مدیریت کنید و از چند کار هم زمان کسب درآمد داشته باشید.

کلیک کنید :  آموزش رایگان کسب درآمد از یوتیوب

 

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی از کجا شروع کنیم؟

پیش تر گفتیم که برای کسب درآمد از طریق اینترنت به سرمایه ی اولیه نیاز ندارید، با این حال باید استراتژی کسب درآمد از اینترنت را بدانید که به این منظور برای کسب درآمد از اینترنت باید مراحلی را رعایت کنید و طبق آن ها پیش بروید تا در کسب و کار خود موفق شوید. باید بدانید از کجا باید شروع کنید و در ادامه چه مراحلی را طی کنید. که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

1- اول باید خودتان را بشناسید

اولین قدم این است که علاقه و توانایی های خودتان را بشناسید. هر زمینه ای که در آن مهارت، استعداد و علاقه دارید و دانش مناسبی نسبت به آن دارید را دنبال  کنید. با این کار شما می توانید راحت تر تصمیم بگیرید که در چه زمینه ای می خواهید فعالیت کنید و کسب و کار اینترنتی داشته باشید.

اگر با نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ آشنایی دارید، و یا به خوبی می توانید تولید محتوا کنید، با استفاده از این مهارت ها می توانید به پیشرفت چشمگیری برسید. برای مثال اگر می خواهید سایت خود را راه اندازی کنید برای گذاشتن عکس ها بهتر است به فتوشاپ مسلط باشید.

باید بتوانید به کمک توانایی هایتان کسب و کارتان را توسعه دهید. پس در اولین گام باید توانایی های خود را بشناسید و با توجه به این توانایی ها زمینه ی فعالیت و کسب و کارتان را مشخص کنید.

اگر می خواهید خودتان کسب و کارتان را راه اندازی کنید، باید با تخصص ها و مهارت های یک مدیر سایت آشنایی داشته باشید. بهتر است علاوه بر توانایی های خود، مهارت های یک وبمستر(مدیر کسب و کار) اینترنتی را نیز کسب کنید. تا بتوانید به راحتی خودتان خواسته های وبسایتتان را برطرف کنید.

2- زمینه فعالیتتان را مشخص کنید

باید با در نظر گرفتن مهارت ها، استعداد ها و توانایی های خودتان یک حوزه ی کاری را برای کسب درآمد از طریق اینترنت انتخاب کنید.

اگر در چند زمینه توانایی و استعداد  دارید و  میان ایده ها بین انتخاب چند حوزه کاری شک دارید می توانید از ابزار گوگل ترندز (Google Trends) استفاده کنید. به کمک این ابزار می توانید بررسی کنید که عبارت های گوناگون تا چه اندازه در گوگل از محبوبیت برخوردارند. و چه میزان جست و جو می شوند.

برای مثال فرض کنید فردی به دو مهارت مختلف تسلط دارد و می‌خواهد وبسایتی تخصصی برای یک از این مهارت ها راه اندازی کند. این شخص می‌تواند با استفاده از ابزار گوگل ترندز میزان جستجوی دو مهارت خود را مقایسه کند و با توجه به آن نتیجه گیری کند.

3-قبل راه اندازی کسب و کار اینترنتی، در مورد بازار هدف تحقیق کنید

شاید فکر کنید برای کسب و کار اینترنتی همین که ایده داشته باشید کافی است، اما واقعیت جور دیگریست. نمی توانید بعد این که ایده پیدا کردید سریعا آن را عملی کنید. برای عمل کردن به ایده ها نباید هرگز عجله کنید. شما برای هر کاری که می خواهید انجام دهید، ابتدا باید بازار کار آن و مخاطبان هدف را بررسی کنید.

شما اول باید تحقیق کنید که بازار هدف شما شانس موفقیت در فضای اینترنتی را داشته باشد.

باید بدانید که مردم کلمات کلیدی پیرامون کسب و کار شما تا چه اندازه توسط کاربران در اینترنت جست و جو شده است.

و تعداد جست و جو های ماهیانه و حتی نمودار جست و جوی سالیانه را بررسی کنید. سپس با مقایسه و تحلیل این آمار به این نتیجه گیری می رسید که این ایده ی کسب و کار شما تا چه اندازه در در اینترنت موفق می شود.

برای تحقیقات در زمینه ی بازار برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی یکی از راحت ترین و مناسب ترین راه ها، استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی KWFinder است و keyword planner است.

همچنین می توانید در کنار تحقیق برای کلمات کلیدی، از افراد باتجربه ای که می توانند در ایده های کسب و کار به شما کمک کنند، مشورت بگیرید. با اشتراک گذاشتن ایده های خودتان با آن ها و بررسی نظراتشان به نکته های مفیدی         می رسید.

4- محصول مورد نظرتان را تهیه، و قیمت گذاری کنید

بعد از تحقیق و بررسی بازار هدف، باید مشخص کنید چه نوع محصولی می خواهید ارائه دهید و پس از انتخاب محصول باید آن را تهیه کنید. البته برای کسب درآمد از اینترنت لازم نیست حتما محصولی بفروشید، بلکه می توانید خدماتی را به کاربران و مخاطبان ارائه کنید.

بعد از این که محصولات مورد نظرتان را تهیه کردید، باید روی آن ها قیمت گذاری کنید. البته در این مرحله باید استراتژی های قیمت گذاری را نیز رعایت کنید. برای این کار باید قیمت بازار هدف، قیمتی که رقبای شما محصولات مشابه شما را ارائه می دهند و ارزش و کاربردی که محصولتان دارد را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال اگر تازه کسب و کاری را شروع کردید، برای نفوذ در بازار و جذب مشتریان جدید، با قیمت پایین تری نسبت به بازار هدف،محصولات خود را عرضه کنید. بعد از اینکه مشتریان خودتان را پیدا کردید می توانید استراتژی قیمت گذاریتان را تغییر دهید. در ابتدای کارتان مهمترین دست آوردی که باید داشته باشید اعتماد مشتریانتان و مخاطبان است.

در پایان مرحله باید یک لیست از محصولات خود تهیه کرده باشید و قیمت مناسبی را برای آن ها در نظر بگیرید.

5- رقبای خود را بررسی کنید

نکته ی مهمی که در هر کسب و کاری از جمله کسب و کار اینترنتی باید در نظر بگیرید، این است رقیب های خود را بشناسید و پس از شناسایی آن ها، عملکرد و فعالیت های رقیبتان که محصولاتی مشابه شما ارائه می دهند ، را بررسی و تحلیل کنید.

هر چه در تحلیل، بررسی و شناخت رقیب های خود بهتر باشید، پیشی گرفتن از آن ها برای شما راحت تر می شود.باید حتی تولید محتوایی که انجام می دهند، شبکه های اجتماعی که استفاده می کنند، و نیز استراتژی های بازاریابی آن ها را تحلیل کنید. بعد از بررسی این موارد باید سعی کنید از آن ها پیشی بگیرید و تلاش کنید در همه این موارد از آن ها یک قدم جلو تر باشید.

مهمترین بخش یک سایت محتوای آن است که شما با بررسی محتوای سایت های دیگر می توانید نتیجه بگیرید که اگر محتوای قوی داشته باشند، از آن ها چگونه الگو بگیرید. و با رقابت از آن ها پیشی بگیرید و محتوایی قوی تر از آن ها تولید کنید.

البته باید بگوییم که این بررسی ها تنها محدود به محصولات نمی شود و شما می توانی شیوه ی تبلیغ نویسی سایت ها برای ارائه ی خدمات را نیز تحلیل کنید.

با بررسی نقطه ضعف رقیب هایتان و تقویت آن موارد در کار خودتان، می توانید از آن ها موفق تر عمل کنید.

می توانید به نقاط ضعف آن ها پی ببرید و آن ها را در خود تقویت کنید و از همین استراتژی برای رقابت با آن ها استفاده کنید.

 

 

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

_ مسیرتان را مشخص کنید

باید بدانید حوزه ی کار تان را در چه زمینه ای می باشد.مشخص کنید که می خواهید در کدام یک از دو بخش کسب درآمد اینترنتی، فعالیت داشته باشید و روی همان بخش متمرکز شوید. اگر می خواهید از شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید، لازم است با نحوه ی فعالیت در این شبکه ها آشنا باشید. تا بتوانید مخاطبان را جذب صفحه ی اجتماعی خود کنید. اما اگر می خواهید در زمینه ی وب سایت فعالیت کنید و درآمد کسب کنید، باید مسیر دیگری را پیش بگیرید.

6- برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، رسانه ی خود را انتخاب کنید

کسب درآمد از اینترنت به کمک شبکه های اجتماعی می توانید از شبکه هایی مثل تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید. برای این کار کافی است ادمین کانال ها شوید و محتوای مناسبی منتشر کنید. اما امروزه در کشور ما به دلیل فیلترینگ تلگرام، استفاده از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام مناسب تر است. برای این کار می توانید محتوای مناسبی از کسب و کار خود، تولید کنید. البته برای کسب و کار می توانید با شرکت  و یا فروشگاه های دیگر در زمینه ای که می خواهید فعالیت کنید، قرارداد ببندید و با آن ها همکاری کنید. برای اینکه در اینستاگرام درآمد داشته باشید، باید خلاقانه محتوا منتشر کنید.

راه دیگر کسب درآمد از طریق اینستاگرام، اینفلوئنسر بودن است. شما می توانید روی کاربران و مخاطبان تاثیرگذار باشید و محصولات شرکت های گوناگون را تبلیغات کنید و درآمد کسب کنید.

و یا می توانید در این شبکه ی اجتماعی از طریق بلاگری درآمد داشته باشید. برای کسب درآمد از این طریق، باید

محتوا هایی در قالب پست و استوری منتشر کنید. اما باید دقت کنید که خلاقانه این کار را انجام دهید.

 

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

هدف خود را از راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی مشخص کنید

در ابتدا باید هدف خودتان را از کسب و کار اینترنتی مشخص کنید و بدانید که از این فعالیت خود در فضای اینترنتی چه می خواهید، و سپس بر اساس آن فعالیت کنید. باید بدانید که به چه میزان از درآمد می خواهید برسید.

برای این کار لازم نیست در ابتدا سرمایه ی اولیه داشته باشید اما می توانید با گذشت زمان پس انداز داشته باشید.

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

 کسب‌ و‌ کار اینترنتی و ایده ها

برای این کار لازم نیست سرمایه ی اولیه ای داشته باشید. و تنها باید ایده ها و راهکار آن ها را بدانید. می توانید از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام درآمد کسب کنید. می توانید ادمین شوید و یا در یوتیوب فعالیت کنید.

برای کسب و کار اینترنتی و داشتن درآمد از این راه، شما در ابتدا باید ایده داشته باشید تا بتوانید در این زمینه موفق شوید. اگر ایده ای ندارید و نمی دانید با چه ایده هایی می توان از اینترنت کسب درآمد کرد، پیشنهاد می کنیم مقاله ی

کسب درآمد از اینترنت با 50 ایده خلاقانه بدون سرمایه در خانه را مطالعه کنید.

با داشتن ایده، شما اولین گام از کسب درآمد اینترنتی را طی کرده اید. قدم بعدی انتخاب ایده ها و اجرای آن ها می باشد.

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

تعریف شما از کسب درآمد از اینترنت چیست؟

شاید بسیار شنیده باشید در مورد کسب درآمد از طریق اینترنت صحبت شود.برای اینکه بتوانید این موضوع را درک کنید باید بدانید الگوریتم های جذب مخاطبان از طریق اینترنت چه می باشد.

اینکار غیر ممکن نیست اما با مدت ها تجربه و تلاش و پشتکار به دست می آید.

روش های گوناگونی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد مانند گوگل ادسنس، کسب درآمد کلیکی، درآمد از طریق تلگرام.

برای داشتن درآمد از اینترنت ایده هایی در مقاله های دیگر ارائه دادیم که اگر ایده ای ندارید، می توانید با کمک گرفتن از

آن ها، از اینترنت کسب درآمد کنید. برای این کار باید خلاقیت و دانش خود را در زمینه کسب و کار اینترنتی افزایش دهید.

در مجموع کسب و کار اینترنتی  شامل دو بخش می باشد روش اول کسب درآمد از طریق وب سایت و روش دیگر کسب درآمد به کمک شبکه های اجتماعی می باشد.

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

از طریق استفاده از سایت و فروشگاه اینترنتی درآمد کسب کنید

مزیت قابل توجه داشتن فروشگاه اینترنتی، این است که وقتی خواب هستید نیز می توانید پول درآورید، حتی در روزهای تعطیل. در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی می توانید اطلاعات مربوط به محصولات خود را قرار دهید اعم از رنگ و جنس و… تا کاربران با اطلاع از آن محصولات شما را ارزیابی کنند.  باید پاسخگوی سوالات آن ها باشید و در آخرین قدم اگر مشتری محصولات شما را بخرد باید، باید منتظر بمانید تا هزینه را پرداخت کند و رسید آن را برای شما بفرستد. اما فروشگاه اینترنتی علاوه بر امنیت بیشتر، کار را برای شما راحت تر می کند. کافیست شما فقط یک بار اطلاعات مربوط به محصولتان را در سایت وارد کنید و مخاطبان بر اساس آن ها محصولات شما را انتخاب کنند و هزینه را به صورت رایگان پرداخت می کند.

مزیت های داشتن فروشگاه اینترنتی

_ محدودیتی برای تعداد محصولی که بخواهید در سایت قرار دهید وجود ندارد

_ می توانید روی هر محصولی کوپن تخفیف بگذارید

_ به اطلاعات کاربران از طریق ثبت نام دسترسی دارید

_ می توانید روش های مختلفی برای ارسال سفارش در نظر بگیرید

_ امکان قرار دادن درگاه های مختلف برای پرداخت

_ محدودیتی در تعداد صفحات وجود ندارد

_ سامانه پیامکی به فروشگاه‌ خود متصل کنید.

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی اصلا کار دشواری نیست و شما می توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه ای با استفاده از وردپرس و سیستم رایگان ووکامرس، فروشگاه سایت خودتان را راه اندازی کنید. به کمک ووکامرس همه ی بخش ها از سفارش دادن محصولات توسط کاربران تا تحویل دادن آن ها به مشتریان به صورت اتوماتیک انجام می شود

اگر بیزینس شما، فروشگاه اینترنتی است و کارتان فروش کالا، و به فروشگاهی مانند دیجی کالا احتیاج دارید، با وردپرس

می توانید خودتان این کار را انجام دهید. تنها کافیست از قالب فروشگاهی استفاده کنید. قالب های حرفه ای برای فروشگاه اینترنتی مخصوص ووکامرس ارائه شده است که با هزینه کمی می توانید آن ها را تهیه کنید و از آن ها برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید.

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی

کسب درآمد به کمک راه اندازی و طراحی وب سایت

در این روش  شما به وب سایت نیاز دارید. برای راه اندازی وب سایت قبل از هر چیزی باید هاست و دامنه تهیه  کنید. هاست فضای میزبانی سایت و دامنه نام سایت می باشد.

هزینه ی دامنه ی ir. بسیار ارزان است(سالیانه 6000 تومان) و شما می توانید در جست و جو در گوگل به دنبال شرکت هایی بگردید که هاست رایگان دارند.

در مرحله ی بعد شما می توانید با سیستم مدیریت محتوای وردپرس که یک نرم افزار سایت ساز رایگان است شروع به طراحی وب سایت خود کنید.

 

کلیک کنید :  کسب درآمد از اینترنت با 50 ایده خلاقانه بدون سرمایه در خانه

جذب حداکثری مشتری با محتوای کاربردی (بازاریابی محتوایی)

اگر به دنبال این هستید مخاطبان هدف و مشتریان واقعی کسب‌ و‌ کار خود را پیدا کنید و بازدید سایتتان را افزایش دهید، بهترین روش بازاریابی محتوا است.

بازاریابی محتوا به این معناست که در راستای رفع نیاز کاربران و مخاطبانتان محتوا تولید کنید. در بازاریابی محتوا تمرکز روی جذب مشتری نیست. تنها زمانی که می توانید نیاز  های مخاطبانتان را بررسی کنید و آن ها را رفع کنید که به کسب و کار شما جذب شوند.

بازاریابی محتوا یعنی تولید محتوا در راستای رفع نیاز مخاطبان تان. در بازاریابی محتوا اصلا تمرکز روی جذب مشتری نیست! شما هنگامی که بتوانید به خوبی نیازهای مخاطبانتان را شناسایی کنید و آن ها را رفع کنید همین باعث می شود به کسب و کار شما جذب شوند.

بیشتر سایت ها به دنبال تولید محتوای آموزشی هستند، حتی دیجی کالا که بازاریابی به کمک تولید محتوا انجام می دهد. دیجی کالا تلاش می کند به مشتریان احتمالی خود کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. که این یکی  از

هوشمندانه ترین استراتژهای بازاریابی محتواست. شما نیز می توانید از این روش الگو بگیرید. شما می توانید با استفاده از این راه مشتری های واقعی برای کسب و کارتان را پیدا کنید. البته در بازاریابی محتوا شما به نبال مشتری نمی گردید بلکه

آن ها خودشان شما را پیدا می کنند. این تفاوت اصلی تبلیغات و بازاریابی محتواست! برخلاف تبلیغات، در بازاریابی محتوا شما لازم نیست از مشتری درخواست کنید از شما خرید کند چرا که با جلب اعتماد آن ها می دانند که باید از  شما خرید کنند.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک محیط سایت نویسی است که به صورت رایگان می توانید آن را دانلود کنید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که شامل قالب­‌ها و پوسته­‌های بسیار متنوع است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می­‌ گیرد، شما برای استفاده از این سیستم نیازی به داشتن دانش و مهارت برنامه نویسی ندارید و به راحتی    می توانید سایت خودتان را راه‌اندازی کنید.

تاثیر سئو بر افزایش فروش

بعد از اینکه سایت خود را راه اندازی کردید، باید از تکنیک های سئو استفاده کنید. اما سئو چیست؟

سئو مخفف کلمه ی انگلیسی (Search Engine Optimization) است که با کلماتی مانند SEO یا بهینه سازی موتور جستجو بیان می شود که به صورت زیر تعریف می شود.

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به منظور بهتر دیده شدن و ارتباط وب سایت ها در نتیجه های جست و جوی مرورگرها برای رسیدن به رتبه ی بالاتر در مرورگر انجام می شود.

سئو را می توان در واقع روش‌هایی برای تغییر دادن استراتژیک وب سایت ها در نظر گرفت. به عبارت دیگر، سئو مهم ترین عوامل مرتبط صفحه را بیان می کند و به افزایش  اهمیت آن در صفحه نتیجه جستجو، می پردازد.

سئو سایت کار آسانی نیست و شما برای این کار باید حتما دانش بالا ، مهارت و صبر داشته باشید.الگوریتم های رتبه بندی موتور‌هاي جستجو مدام تغییر می کند و این نکت باعث غیر قابل پیش بینی بودن آن شده است. به همین دلیل یک مهندس سئو باید همیشه اطلاعات خود را در این زمینه بروز نگه دارد.

می توانید از دو روش به کمک وب سایت ها درآمد داشته باشید. یکی از این راه ها فروش محصولات فیزیکی است، شما می توانید با کسب و کار ها همکاری کنید و برای آن ها سایت بسازید تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در فضای اینترنتی به کاربران و مخاطبان معرفی کنند. در این روش حتی نیاز به انبار برای ذخیره ی محصولات هم ندارید. به جز همکاری در فروش می توانید محصولات دست ساز خودتان را نیز در سایت ارائه دهید. برای این کار در ابتدا یک نمونه از محصولی که می خواهید بفروشید مانند شمع را می سازید و تصویر آن را در سایت خود قرار می دهید. باید بنویسید که محصولتان در چه زمینه ای کاربرد دارد تا مخاطبان ترغیب به خرید آن شوند.

روش دیگر برای کسب درآمد از طریق وب سایت، ارائه محصولات آموزشی می باشد.

حتی می توانید از طریق سئو سایت نیز درآمد کسب کنید. سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو    می باشد.

 نکته هایی برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی

می دانیم که برای کسب درآمد به صورت آنلاین از طریق فضای اینترنتی به داشتن تجربه، مهارت و دانش کافی نیاز داریم؛

اگر در این راه مصمم باشید احتمال موفقیت شما در این زمینه بیشتر می شود. برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی، باید چند نکته ی زیر را در نظر داشته باشید.

– برنامه ریزی داشته باشید

واضح است که شما برای موفقیت در هر زمینه ای باید تلاش، استمرار و پشتکار و مهم تر از همه برنامه ریزی داشته باشید.

باید هدف گذاری کنید. کار دشواری نیست اما شما باید بعد از اینکه یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی را شروع کردید، برنامه ریزی داشته باشید تا با داشتن نقشه ی راه، بدانید در ادامه ی این مسیر باید چه کنید.و در ادامه طبق این برنامه ریزی پیش بروید.

-دانش داشته باشید و به روز باشید

برای موفقیت در هر زمینه ای باید دانش کافی داشته باشید و فضای آنلاین با سرعت زیادی در حال گسترش است. و از تکنولوژی های پیشرفته استفاده می کند.اگر خدمات و محصولات خوبی داشته باشید، اما دانش کافی در این زمینه را نداشته باشید،در رقابت با سایر  کسب و کار ها شکست می خورید. در محیط اینترنتی و فضای آنلاین باید همیشه به روز باشید. حتی اگر به درآمد مناسبی از اینترنت رسیدید، کسب دانش را متوقف نکنید و همیشه به روز باشید.

منبع : تیم محتوایی علی منفرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

راه اندازی کسب‌ و‌ کار اینترنتی
خرید افزونه و قالب وردپرس

مقالات پیشنهادی

فهرست