افزایش فالوور اینستاگرام

آموزش اینستاگرام, کسب و کار اینترنتی
زمان مطالعه: 13 دقیقه

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام از پر طرفدار ترین آموزش هایی است که امروزه بسیاری از افراد در جست و جوی کسی دانش در این زمینه هستند. اگر شما به دنبال مطالعه ی این مقاله هستید، بی شک به قدرت بسیار زیاد شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، مخصوصا اینستاگرام پی برده اید و به دنبال فعالیت و حضوری اثر بخش و قدرتمند در این شبکه ی اجتماعی پرطرفدار هستید. احتمال زیاد یکی از سوال های مهم و اصلی شما این است که راه های افزایش فالوور در اینستاگرام چیست؟

در این مقاله به دنبال آموزش راه های افزایش فالوور در اینستاگرام با روش های دروغین نیستیم. به بیانی دیگر تنها تعداد فالوور ها در این مقاله ملاک نیست و هدف ما فالوور های واقعی با نرخ تعامل بالا است. در این مقاله با ما همراه باشید تا با آموزش رایگان 32 روش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام، از راه های افزایش فالوور اینستاگرام اطلاع داشته باشید.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

1- هدفتان را مشخص کنید

قبل از اینکه شروع به فعالیت جدی در اینستاگرام کنید، باید هدفتان را تعیین کرده و عنوان پیج خود را مشخص کنید. مهم نیست که یک پیج شخصی دارید و یا یک اکانت بیزینسی. اصلی ترین سوالی که باید در ابتدا از خودتان بپرسید این است که هدفتان از فعالیت در اینستاگرام چیست؟

شخصی هستید که می خواهید برند و کسب و کارتان را گسترش دهید؟ در حرفه تان موفق شوید؟ آیا تعریفی از موفقیت برای خود تعیین کرده اید؟ آیا می خواهید به فروش بیشتر برسید؟ یا هدفتان از استفاده اینستاگرام تنها برای معرفی به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی برنامه های آینده است؟

بنابراین در همین ابتدا باید مسیری که می خواهید در آن قدم بردارید را مشخص کنید تا بدانید با برنامه ریزی در آینده به کجا خواهید رسید. علاوه بر این اگر از اول هدف خود را مشخص کنید تصمیم گیری برای قدم های درست راحت تر می شود و ارزیابی مناسبی از دستاورد های خود در مسیر رسیدن به هدف خواهید داشت. البته که به جز مشخص کردن هدف، باید استراتژی محتوا نیز داشته باشید که در ادامه ی مقاله به بررسی آن می پردازیم.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

2- برای صفحه ی اینستاگرامتان استراتژی محتوا داشته باشید

در واقع داشتن استراتژی محتوا برای صفحه اینستاگرام، شروع مسیر رشد و پیشرفت در این شبکه ی اجتماعی محسوب می شود.

اگر بدون اینکه جوانب و ابعاد گوناگون را در نظر بگیرید، تولید محتوا کنید بدون شک با مخاطبان خود تعامل و ارتباط عمیقی نخواهید داشت. حتی اگر تعداد فالوور های زیادی داشته باشید. در این قسمت از دلیل اینکه در ابتدای مقاله بیان کردیم تعداد زیاد فالوور صرفا ملاک نیست آشکار می شود. اگر تنها تعداد فالوور های زیادی داشته باشید و تعامل عمیق با آن ها نداشته باشید، در این صورت کاربران و مخاطبانی که با درک ارزش محتوای شما، حاضر باشند کاری انجام دهند و یا بعد از مدتی پیج اینستاگرام شما را رها نکند، نخواهید داشت.

در واقع محتوایی که تولید و منتشر می کنید باید با هدف خاص و برای مخاطبان هدف خاصی باشد یا اصطلاحا پرسونای مشخص باشد. اگر بر خلاف این باشد، در آن صورت از همه ی قشر های مختلفی تعدادی فالوور خواهید داشت که برای مدت زمانی سردرگم شم را فالو می کنند و در انتها نیز زیاد از پیج شما زیاد تاثیر پذیر نخواهند بود.

تو هم بلاگر شو

 

برای اینکه استراتژی محتوا ایجاد و تدوین کنید، باید در ابتدا سوالاتی از خودتان بپرسید مانند اینکه:

– در نهایت چه نکته ای می خواهم به مخاطبان بگویم؟

– به چه کاربران و مخاطبان هدفی می خواهم پیامم را منتقل کنم؟

چرا می خواهم چنین پیامی را به مخاطبانم برسانم؟

– با چه لحنی می‌خواهم محتوای خود را ارائه کنم؟

 

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

3- برای افزایش فالوور اینستاگرام، هویت مشخصی داشته باشید

هویت مشخصی داشتن، اولین گام برای افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. در واقع اولین برخوردی که مخاطبان و کاربران اینستاگرام با پیج شما دارند در هویت بصری که برای صفحه ی اینستاگرام خود در نظر گرفته اید خلاصه می شود. به این معنی که نوشته ی شما در قسمت بایو، رنگ ها و طرح هایی که در صفحه ی خود استفاده می کنید، باید به خوبی نوع هویت اکانت شما را نشان دهد. شخص یا برندی هستید که به طور جدی در مورد مسائل در زمینه تخصصی حرفی برای گفتن دارید و گروه و مخاطبان خاصی را هدف قرار داده اید؟ یا فرد شوخ طبعی هستید و وقتی با مشتریان و مخاطبان خود صحبت می کنید، لحنی خودمانی و صمیمی تر دارید؟

کلیک کنید :  آموزش کسب درآمد از طریق بلاگری اینستاگرام

باید مشخص کنید که دقیقا چه کاری انجام می دهید و در اکانت خود قرار است از چه چیزهایی صحبت کنید و محتوا منتشر کنید. و باید پاسخ همه ی این سوالات را به طور واضح در بایو شرح دهید. علاوه بر این ها بهتر است رنگ ها و طرح هایی که برای پست‌هایتان به کار می برید، از یک الگوی مشخص پیروی کنند.

نباید نام‌ کاربری سختی انتخاب کنید. تا جایی که امکان دارد باید پیدا کردن پیج شما در اینستاگرام یا تگ کردنتان راحت باشد. توصیه می کنیم آیدی ساده ای انتخاب کنید و عدد یا کاراکتر های خاص به آیدی صفحه‌تان، اضافه نکنید.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

4- پروفایل جذابی داشته باشید

همانطور که پیش تر بیان کردیم، داشتن پروفایل جذاب، اولین معیاری است که توجه مخاطبان را به خود جلب می کند. باید بدانید که پروفایل اینستاگرام شما همانند ویترین یک فروشگاه است، که اگر این ویترین جذاب و جالب توجه مخاطب نباشد، کاربران را از پیج شما دور می کند. شبکه ی اجتماعی اینستاگرام بر پایه تصاویر است و بنابراین تصویر ها از اهمیت شایانی برخوردارند. در واقع شما باید تصاویر جالب و خلاقانه داشته باشید و در پروفایلتان منتشر کنید که توجه مخاطبان را جذب کند و برای آن ها جذاب باشد. به طوری که در نگاه اول کاربران جذب پروفایل شما شوند و تمایل پیدا کنند هر چه زود تر پیج شما را فالوو کنند.

پیج های اینستاگرامی زیادی وجود دارند که تنها به دلیل جذابیتی که برای کاربران دارند توسط آن ها فالوو می شوند. در واقع باید توجه داشته باشید که در ابتدا باید حساب اینستاگرام خود را بهینه کنید. به این صورت که برای پروفایلتان یک عکس جذاب انتخاب کنید و همچنین نباید از تاثیر گذاری یک بایو ی عالی غافل شوید.

با رعایت این موارد شما می توانید پروفایل جذاب تری داشته باشید و هر کاربری که از پیج شما بازدید می کند را مشتاق به دنبال کردن و پیگیری از صفحه ی خود کنید.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

5- در تولید محتوا استمرار داشته باشید

استمرار در تولید محتوا اهمیت ویژه ای دارد و شرط اصلی موفقیت در مسیر افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. شما باید به صورت مستمر محتوا تولید و منتشر کنید. اگر در ابتدای راه هستید و تعدادی فالوور دارید، تنها دلیلی که می توانید آن ها را از دست بدهید عدم فعالیت است. باید در فضای اینستاگرام فعال باشید و محتوای باکیفیت تولید کنید. در فضای شلوغ اینستاگرام باید بتوانید در یاد مخاطبان و کاربران بمانید و برای این امر باید همواره فعالیت مفید داشته باشید.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

6- اهمیت زمان را فراموش نکنید!

باید زمان مناسب برای پست گذاشتن را پیدا کنید و تلاش کنید در ساعت هایی محتوا ها و پست هایتان را منتشر کنید که کاربران زیادی فعال هستند. حتی برای داشتن دانش و اطلاعات بهتر در این زمینه، می توانید از آماری که اینستاگرام در بخش insights در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. این اطلاعات، قابل اعتماد ترین آماری است که برای نتیجه گیری در مورد زمان فعالیت در اینستاگرام می توانید داشته باشید. البته با توجه به بررسی های مختلف، زمانی که کاربران بیشتری در اینستاگرام فعال باشند، حوالی ساعت 22 است.

همچنین داشتن یک تقویم و برنامه ریزی مناسب برای منتشر کردن محتوا به شما کمک می کند تا در مسیر درستی از تولید محتوا حرکت کنید.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

7- نوشتن کپشن جذاب

هرچند اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی بر پایه ی تصاویر است، اما نباید از اهمیت بخش کپشن پست ها غافل شوید. چرا که داشتن کپشن جذاب، تاثیر فوق العاده ای در افزایش تعامل کاربران و مخاطبان با پیج شما دارد. هر چقدر تعامل در پیج شما بیشتر باشد، یعنی لایک و کامنت بیشتری در پست هایتان داشته باشید، احتمال حضور شما در بخش اکسپلور اینستاگرام که این اپلیکیشن برای پیدا کردن پیج های جدید طراحی کرده، بیشتر می شود.

در واقع استفاده از کپشن جذاب که توجه کاربران را جلب کند کمک بسیار زیادی به شما می کند. شما باید با توجه به محتوایی که منتشر می کنید، از کپشن مناسب مربوط به آن استفاده کنید. نوشتن کپشن خوب زیر پست ها یکی از دلایل مهمی است که کاربران را درگیر محتوای شما می کند و این زمان توقف روی پست ها قطعا به نفع شما می باشد. همچنین اینستاگرام هم مطمئن می شود محتوایی که شما منتشر می کنید برای مخاطبانتان مفید بوده است.

در ادامه نکاتی که در نوشتن کپشن مناسب برای پست ها و داشتن نتایج بهتر به شما کمک می کند را بیان می کنیم:

1- کلمات و جمله های مهم را در ابتدای کپشن بنویسید: معمولا کاربران بعد از خواندن چند خط کپشن، حواسشان پرت می شود. پس بهتر است مطالبی که دارای اهمیت هستند را در شروع کپشن بیان کنید.

2- از  کاربران سوال بپرسید: می توانید سوال بپرسید تا تمایل کاربران برای کامنت گذاشتن زیر پست های شما بیشتر شود و تعامل بیشتری با مخاطبان برقرار کنید. در واقع گرفتن کامنت های بیشتر به محبوبیت پیج شما از دید الگوریتم های اینستاگرام و هوش مصنوعی آن کمک زیادی می کند.

3- از ایموجی ها استفاده کنید: در تحقیقات زیادی ثابت شده که ایموجی ها به ارتباط عاطفی بیشتر مخاطبان با مطالب شما کمک می کنند. در نتیجه استفاده از ایموجی ها را فراموش نکنید.

تو هم بلاگر شو

 

8- اهمیت تگ لوکیشن

در مسیر افزایش فالوور اینستاگرام، از تگ لوکیشن استفاده کنید. در واقع اگر می خواهید محتوا ها و پست های شما توسط کاربران بیشتری دیده شود، توصیه ی ما این است که حتما از این قابلیت استفاده کنید چرا که اینستاگرام پست های مرتبط به کاربرانی که در آن منطقه هستند نشان می دهد که این کار تاثیر فوق العاده ای در افزایش فالوور های اینستاگرام شما دارد.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

9- هشتگ ها را در مسیر افزایش فالوور اینستاگرام فراموش نکنید

هشتگ ها نقش بسیار مهمی را در دیده شدن محتوای شما در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام ایفا می کنند. اگر از هشتگ به صورت مناسبی استفاده کنید، حتی می توانید سبب توسعه و گسترش کسب و کار خود در اینستاگرام شوید.

حتی به تازگی اینستاگرام قابلیت فالو کردن هشتگ ها را نیز اضافه کرده است. کاربران بسیاری هستند که هشتگ های مورد علاقه خود را پیگیری می کنند. و همین سبب شده تا هشتگ ها محبوبیت بیشتری در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام پیدا کنند. و استمرار داشتن در استفاده از هشتگ ها برای تولید محتوا، باعث افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما می شود.

کلیک کنید :  الگوریتم اینستاگرام 2021 چگونه کار می کند؟

تلاش کنید از هشتگ های پر طرفدار از نظر کاربران لیستی تهیه کنید و در کپشن ها از آن استفاده کنید. برای شروع پیدا کردن این هشتگ ها می توانید از جست و جویی خود اینستاگرام کمک بگیرید. هشتگ اصلی خودتان را در قسمت سرچ اینستاگرام بر اساس تگ ها بنویسید تا به شما نشان دهد که چه هشتگ هایی مشابه هشتگ جست و جو شده ی شما هستند که محتوا های زیادی با آن ها برچسب گذاری شده اند.

البته باید به اندازه کافی از همه ی آن ها در انتشار محتوا ها استفاده کنید. به طور معمول هر عکسی که با هشتگ مربوط به آن در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام به اشتراک می گذارید، سبب می شود 3 نفر شما را دنبال کنند.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

در واقع استفاده ی مناسب و درست از هشتگ ها، رمز موفقیت بسیاری از پیج ها و افزایش فالوور های ایسنتاگرام آن ها شده است.

به بیانی دیگر هشتگ ها، محتوا های شما را برای همه ی کاربرانی که به دنبال این سبک از محتوا یا کسب و کار شما هستند، قابل دسترس می کند. در ادامه نکاتی مهم در مورد هشتگ ها را بیان می کنیم:

  • از هشتگ های محبوب در محتوای خود استفاده کنید: از هشتگ های مرتبط با کسب و کار و محتوای پیج خود به صورت ترکیبی استفاده کنید. قبل از اینکه از یک هشتگ استفاده کنید، ابتدا آن را سرچ کنید و میزان محبوبیتش را نزد کاربران بسنجید. تلاش کنید تا از همه ی طیف ها برای محتوای خود هشتگ داشته باشید. به این صورت که هم از هشتگ هایی که محبوبیت بسیار زیادی دارند استفاه کنید و هم از هشتگ های دقیق تر و جزئی تری که پست ها و محتوا های کمتری با آن عنوان ها منتشر شده. البته خوب است که در کنار این هشتگ ها، از هشتگ هایی استفاده کنید که خودتان آن ها را بسازید و در بعضی از پست ها از آن ها استفاده کنید تا کاربران دیگر نیز در زمینه این هشتگ، پست و محتوا بگذارند و با شما تعامل بیشتری برقرار کنند.
  • در هشتک گذاری زیاده روی نکنید: مانند بیشتر زمینه ها، زیاده روی در استفاده از هشتگ ها نیز نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت و حتی نتیجه ی عکس خواهید گرفت! در این مورد، احتمال آن وجود دارد که توجه کاربران و مخاطبان شما به هشتگ های بیش از حدی که می گذارید جلب شود و پیامی که برای دنبال داشتید به درستی به آن ها منتقل نشود. علاوه بر همه ی این موارد، ممکن است خود اینستاگرام چنین کاری را یک نوع فعالیت ربات گونه تشخیص دهد و در نهایت گرفتار جریمه‌ شوید. بین پنج تا ده هشتگ برای هر پست مقدار معقول استفاده از هشتگ‌ها است.

 

  • از هشتگ های نامرتبط و بی ربط استفائه نکنید: برخی از کاربران اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن محتوای خود، از هشتگ های نامرتبط با پست و محتوای خود استفاده می کنند. که این کار موجب می شود کاربران و مخاطبانی که این هشتگ ها را دنبال می کنند با مشاهده ی پست های بی ربط شما، آزرده خاطر شوند و این مورد را به اینستاگرام گزارش کنند. در نتیجه باز هم شما نتیجه ی مطلوبی نخواهید گرفت.

 

  • در استوری ها هشتگ گذاری را فراموش نکنید: نکته ی بعدی که توسط بسیاری از کاربران فراموش شده و به اندازه ی کافی از آن استفاده نمی کنند این است که در استوری ها نیز از هشتگ ها استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این روش استفاده کنید چرا که این کار به بیشتر دیده شدن محتوای شما توسط کاربران کمک زیادی می کند. استوری‌ در واقع بخشی است که محتوا به سرعت و با فاصله کم در آن منتشر می شود و خیلی وقت ها از استفاده ی هشتگ یا استیکرهایی که به دیده شدن محتوای ما کمک می کنند غافل می شویم.

 

  • از هشتگ های مرتبط کمک بگیرید: شما می توانید با استفاده از هشتگ های مرتبط سریع تر دیده شوید. اگرچه برای افزایش فالوور باید صبر و حوصله ی زیادی داشت، اما قرار نیست همه ی عمرمان را برای آن صرف کنیم. بنابراین برای این که هرچه سریع تر به این هدف برسیم بهتر است از هشتگ های مرتبط استفاده کنیم. هشتگ ها،‌ شما را به بقیه نشان می‌ دهند. اما باید دقت کنید که از هر هشتگی استفاده نکنید. وقتی محتوایی منتشر می کنید، اگر در کپشن‌ ها و استوری‌ هایتان از هشتگ های مرتبط با کارتان استفاده کنید، افرادی که دنبال شما هستند، پیجتان را سریع تر از حالت عادی پیدا می کنند.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

10- خاص باشید!

سعی کنید در همه چیز خاص باشید. احتمالا این مورد مستقیما موجب زیاد شدن تعداد فالوور های اینستاگرام شما نمی شود. اما می تواند به صورت غیر مستقیم تاثیر فوق العاده ای بر روی بالا رفتن تعداد فالوورهای پیج شما داشته باشد. قابل ذکر است که منظور ما از خاص بودن این است که شما در تولید و منتشر کردن محتوا و پست های خود، از یک سبک خاصی پیروی کنید، برای مثال: داشتن یک قالب معین در پست ها و استوری ها.

در زمینه ی کسب و کار، شما قرار است که با استفاده از شبکه ی احتماعی اینستاگرام، برند و بیزینس خود را به همه ی کاربران معرفی کنید. پس بهتر است سبک خاص خودتان را در نوشتن کپشن، تولید محتوا، انتشار پست ها، منتشر کردن استوری، لایو های اینستاگرام، چالش ها و … داشته باشید. به طوری که کاربران و مخاطبان بدون توجه به نام پیج شما، متوجه شوند که این برند، محصول یا محتوا متعلق به شماست. در نظر گرفتن این نکته، بهترین راه حل برای جلوگیری از کپی شدن محتوا های شما توسط پیج های دیگر است.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

11- شناسایی کاربران هدف!

از مهم ترین نکات برای افزایش فالوور اینستاگرام این است که کاربران هدف خود را بشناسید.

برای اینکه بتوانید در هدف افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام موفق تر باشید، همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد، باید جامعه هدف خود را بشناسید. فروشگاه پوشاک، طراحی وب سایت، بهینه سازی سئو سایت و … هر کدام کاربران هدف خود را دارند.

تو هم بلاگر شو

 

اگر به درستی کاربران هدف خود را شناسایی کنید، خیلی راحت می توانید فالوورهای پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید.

برای شناسایی هر چه بهتر کاربران هدف می بایست سوالات زیر را از خود بپرسید و به آن ها پاسخ دهید:

مخاطبان ما چه رده سنی دارند؟

اگر می خواهید در زمینه روانشناسی خانواده در پیج اینستاگرام فعالیت کنید، قطعا جامعه آماری شما برای سنین 23 به بالا می باشد یا بهتر است بگوییم برای افراد متاهل که تشکیل خانواده داده اند. همین ایده به شما نشان می دهد که طراحی قالب پیج باید مطابق چه سنی باشد و اینکه لحن مطالب چگونه باشد و نکته آخر اینکه برای تبلیغ پیج باید از کدام پیج ها، استفاده کرد.

مخاطبان ما کجا زندگی می کنند؟

خب این سوال مخصوص کسانی است که فروش حضوری و فروش تخصصی برای گروه خاصی از مردم دارند. به عنوان مثال شما اگر می خواهید در زمینه نصب کولر گازی و خدمات مربوط به آن، با افزایش فالوور اینستاگرام رایگان می خواهید مخاطب بیشتری جذب کنید، جامعه مخاطبان هدف شما، همشهری های شما هستند.

مخاطبان ما چه حرفه و مهارتی دارند؟ (شغلشان چیست؟)

این موضوع می تواند در بسیاری از موارد به شما کمک کند. شما برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام باید مطالبی را تولید و منتشر کنید که مورد علاقه کاربران باشد. اگر مخاطبان شما برنامه نویسان و طراحان سایت هستند، شما می توانید با جدیدترین ترفندها و اخبار در این زمینه، آن ها را علاقه مند به پیج خود کنید.

مخاطبان ما چه زمانی و چگونه از اینستاگرام استفاده می کنند؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است. اگر قصد تولید مطالب طنز را دارید، می بایست بدانید که مطالب طنز همیشه و هر زمان مخاطب خود را دارد. در نتیجه باید شما در طول روز چندین پست را برای انتشار آماده داشته باشید.

مخاطبان شما با چیزی به چالش کشیده می شوند؟

پاسخ به این سوال می تواند در ایجاد چالش و درگیر کردن مخاطب با پیج اینستاگرام، کمک بسیاری کند. پرسیدن سوال در استوری، معما در پست ها و چالش های این چنینی، می تواند مخاطب را درگیر پیجتان کند و حتی باعث شود که مخاطبان همیشه و همه جا به فکر شما بوده و حتی به گونه ای حکم بازاریابان دهان به دهان برای شما باشند.

پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند نوع درست محتوای اینستاگرام را طراحی و تولید کنید تا به افرادی در این فضای مجازی برسید که به احتمال بسیار زیاد شما را فالو می کنند. همچنین باعث می شود شما بر روی نیازهای مخاطبان هدفگذاری کنید و روی آن ها تمرکز داشته باشید و بهترین ها را مطابق با خواسته آن ها تولید و ارائه کنید.

12- از وب سایت تان برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید

اگر وب سایت داشته باشید ایده های خیلی خوبی برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان وجود دارد. وب سایتی که هر روز دارای بازدید کنندگان جدیدی است بهترین مکان برای تبلیغ پیج اینستاگرام تان است.

یکی از ایده هایی که می توانید از آن در سایت تان استفاده کنید قرار دادن بنر اینستاگرام تان در زیر تمام پست ها است. با این کار شانس بیشتری برای جذب فالوورهای جدید دارید. چون مطمئنا افراد زیادی ممکن است از مقالات شما از طریق گوگل آشنا شوند و در این صورت با دیدن بنر اینستاگرام شما که باید جذاب هم باشد ترغیب می شوند تا حداقل یک بار از پیج اینستاگرام شما دیدن کنند.

سعی کنید حتما در صفحه درباره ما و تماس با ما سایت تان آدرس اینستاگرام تان را به عنوان یکی از راه های ارتباطی قرار دهید. چرا که این دو صفحه در هر سایتی جزء پر بازدیدترین صفحات سایت محسوب می شوند.

هر از گاهی سعی کنید از طریق خبرنامه ایمیلی سایت تان کاربرانتان را دعوت به فالو کردن پیج اینستاگرام تان کنید. همیشه یک پیشنهاد ویژه و رد نشدنی لازم است تا به دعوت به اقدام شما پاسخ مثبت دهند. پس حتما پیشنهاد ویژه ای برای کاربرانتان در نظر داشته باشید.

شاید خیلی از اعضای سایت شما تا الان اینستاگرام تان را دنبال نکرده اند. با قرار دادن اینستاگرام خود در امضای ایمیل های ارسالی تان می توانید اینستاگرام خود را به آن ها به عنوان یکی از راه های ارتباطی معرفی کنید. همچنین در صورت فوروارد شدن ایمیل ها توسط اعضای تان ممکن است افراد بیشتری با اینستاگرام شما آشنا شوند.

13- رفتار کاربرانتان را تحلیل کنید

همیشه تحلیل رفتار کاربران باعث بهبود کیفیت کار شما می شود. چه سایت داشته باشید و چه اینستاگرام باید همیشه از کمبود ها و نیازهای کاربرانتان آگاه باشید. به خاطر اینکه با بررسی رفتار کاربرانتان متوجه این می شوید که دقیقا آن ها به چه چیزهایی علاقه دارند و به دنبال چه هستند.

اینستاگرام ابزاری به نام Insight را در اختیار پروفایل های تجاری خود قرار داده است که با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید متوجه این شوید که تا چه حدودی محتوایی که تولید می کنید برای کاربرانتان جذاب است یا خیر! تا چه حدی در راستای هدف خود پیش می روید.

در این صورت می توانید محتوای تولیدی خود را بهبود ببخشید و همین باعث می شود در جذب فالوور برای پیج خود هم پیشرفت داشته باشید. البته این مورد شاید به صورت مستقیم روی افزایش فالوور اینستاگرام شما تاثیر نداشته باشد ولی همانطور که قبلا اشاره کردم افرادی شما را دنبال می کنند که از پروفایل شما در نگاه اول خوششان بیاید.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

 

منبع : تیم محتوایی علی منفرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام
خرید افزونه و قالب وردپرس

مقالات پیشنهادی

فهرست